BLOG

b2bNet Bulut Tabanlı Saha Satış


Plasiyerlerinizin, saha satış temsilcilerinizin en büyük yardımcısı b2bNet'i entegre çalışmanın yanında program bağımsız da çalışabilen bütünleşik bir bulut ön muhasebe yazılımıdır.

b2bNet 'i platformlara özel ekranları ve uygulamaları sayesinde cep telefonundan, tabletten ve bilgisayardan interneti olan her yerden ek bir yazılım kurmadan tarayıcınızdan çalıştırabilirsiniz. 

Diğer bulut yazılımlardan b2bNet'i ayıran en önemli fark bayilere ve saha satış temsilcilerine verebileceğiniz yetkiler sayesinde sahadan ve müşterilerinizden sipariş alabilme, tahsilat yapabilme ve müşterilerinizin cari hareketlerini canlı olarak görebilmelerini sağlamasıdır.

b2bNet yüksek güvenlikli 5 farklı lokasyondaki sunucularda anlık olarak yedeklenir. Sizi hem sunucu masrafından hem de yedekleme yükünden kurtarır. Dilediğiniz zaman da verilerinizi indirebilirsiniz.

b2b Online saha satış muhasebe

Bulut Saha satış sisteminde,  plasiyerleriniz sizin tanımladığınız yetkilerle müşterilerinizin siparişlerini toplayıp sipariş olarak sisteme düşürür. Dilediği siparişi kopyalayıp yeni bir sipariş oluşturabilir, sepetlerini farklı isimlerle kaydedebilir ve bu sepetlere müşterilerin erişimini sağlayıp müşterilerin sepetlerinde değişiklik yapmasına da imkan tanır. Ayrıca kendi yetkilerine dahil olan müşterilerin sepetlerine de müdahale edip sipariş oluşturabilir. 

Hızlı sipariş modülü sayesinde fatura oluşturur gibi hızlıca ürünleri satır satır ekleyerek yetkileri dahilinde satır iskontosu ve fatura altı iskontosu uygulayıp siparişi kaydedebilir. Siparişleri yönetici faturalandırabilir veya beklemeye alabilir.

Sipariş durumlarını müşterileriniz izleyebilir, dilerseniz müşterilerinize sipariş durumu değiştiğinde bilgilendirme epostaları ve sms leri de gönderebilirsiniz. 

Bulut tabanlı saas alt yapısı sayesinde tüm güncellemeleri ücretsiz olarak kullanırsınız. 

B2B modülüyle müşterilerinize ve bayilerinize kullanıcı şifre tanımlayarak onları da sisteme dahil edebilirsiniz, böylece bir muhasebecilerinizin iş yükünü azaltabilirsiniz.

Bayileriniz sisteme girdiklerinde kendi cari hareket detaylarını canlı olarak görebilirler tüm hareketleri tarihe ve evrak tipine göre filtreleyebilir ve bu hareketlere ait detayları aynı sayfada görebilirler. Dilerlerse hareketleri pdf formatında çıkarabilirler. 

Bayileriniz kendi siparişlerini takip edebilir ve durumlarını sistemden görebilirler. Ayrıca sistemdeki güncel stok miktarlarını görüp sipariş oluşturabilir ve sepetlerini farklı isimlerle kaydedip tekrar bu sepetleri hızlı şekilde sipariş olarak sisteme gönderebilirler.

Ayrıca bayileriniz tahsilat modülüyle size istedikleri miktarda kredi kartıyla ödeme yapabilirler.


BİZİ ARAYIN

Detaylı bilgi ve
ücretsiz analiz


0850 302 43 55

DEMO

Şimdi deneyin
beğenirseniz satın alın14 Gün Tüm platformlar için tamamen ücretsiz.